NK Duathlon
Home » Voorinschrijvingen

Voorinschrijvingen

Definitieve voorinschrijvingen (na inschrijven is nog mogelijk, zie home-pagina)

 

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts

‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑

      D20, RBR RECR.                                    

  409 Marion Al‑Bayati          1978 Nettetal (GER)     

  424 Sandra Kouijzer           1986 Eindhoven          

  431 Mieke Sweegers            1984 Reusel             

  433 Ines van Rinsum           1979 Arnhem             

  438 Monique Raaijmakers       1976 Dordrecht          

                                                        

      D40+, RBR RECR.                                   

  403 Anky Faber                1961 Landsmeer          

  405 Caja van der Woude        1973 Utrecht            

  420 Annemieke Heutinck        1967 's‑Hertogenbosch   

  429 Elise Swinkels            1970 Geldrop            

  432 Wendy Kroesen             1973 Tilburg            

                                                        

      H16+, RBR RECR.

  415 Pim Staps                 1997 Tilburg            

  430 Joris Roos                1995 Terneuzen           

                                                        

      H20, RBR RECR.                                    

  400 Alex van Wijk             1979 Tilburg            

  401 Ivo Filot                 1985 Eindhoven          

  404 Niels von ranzow          1979 Tilburg            

  406 Tim Braspenning           1986 Gilze              

  408 Ruben de Cuyper           1985 Nijmegen           

  410 Robbert van de Wouw       1987 Tilburg            

  412 Reinier Meerwaldt         1981 Bunnik             

  413 Toon Hopmans              1985 Bergen op Zoom     

  414 Arjan Verbree             1978 Jaarsveld          

  417 Peter van 't Westende     1985 Rotterdam          

  437 Mark Schreurs             1975 Geulle             

                                                        

      H40+, RBR RECR.                                   

  402 Frans Faber               1962 Landsmeer          

  407 Rene Kops                 1968 Oosterhout Nb      

  416 Jerome Kesaulij           1958 Amsterdam          

  418 Dave Wijdemans            1972 Tilburg            

  419 Bram Tissink              1956 Kapelle            

  421 Bert Lemmens              1957 Rijen              

  422 Marc van Engelen          1973 Oisterwijk         

  425 Bob Hart                  1972 Maassluis          

  426 Patrick Fuijk             1970 Wilp Gld           

  427 Gerard Timmermans         1964 Waalwijk           

  428 Leon Aleman               1970 Drimmelen          

  434 Herman van Haaren         1955 Tilburg            

  435 Norbert J.W. Veringmeier  1966 Den Hoorn Zh       

  436 Pieter van Mol            1962 Tilburg            

                                                        

      DUO, RBR RECR. DUO'S                              

  480 DUO Leonie Rijk           1972 NTB                

  481 DUO Team Multibike‑Mondia 1976 Weert              

  482 DUO Paul Daanen           1963 Chaam              

  490 DUO Joep van Gorp         1970 Udenhout           

  491 DUO Team van Dijke        1967 Bergen op Zoom     

  492 DUO Renske Doedee         1986 Heusden gem Heusden

  493 DUO Timoo & Toy           1995 Rijen              

  494 DUO Edwin van der Pennen  1971 Tilburg            

  495 DUO Geert Peeters         1965 Boxtel             

  496 DUO Sjoerd Timmerman      1985 's‑Gravenhage      

  497 DUO Maurice van Hoek en B      Nederland          

  498 DUO Martijn Flipsen       1996 Dongen              

                                                        

      D

  300 Lindy van Anrooij         1996 Kapelle            

  301 Dieuwertje Poort          1991 Nijmegen           

  309 Roos Staps                1994 Tilburg            

  320 Keulstra Pien             1993 Enschede           

  329 Lucie Veeger              1995 De Cocksdorp       

  330 Marit Zijm                1995 Den Burg           

  359 Irene Roding              1992 Nijmegen           

  363 Vera Wismans              1998 Veulen             

  368 Kirsten Nuyes             1997 Putte              

  374 Sophie van der Most       1995 Duiven             

                                                        

      D24, NK RBR DAMES                                 

  303 Joyce Vrijenhoek          1986 Utrecht            

  304 Talisa van der Fluit      1989 Nieuwe Niedorp     

  305 Jony Heerink              1986 Amersfoort         

  306 Marina van Dijk           1986 Amersfoort         

  307 Lotte Jacobs              1988 Nijmegen           

  308 Eline Lute‑Kuin           1977 Zuid‑Scharwoude    

  310 Jelly van der Kloet       1981 Drachten           

  311 Lesley Smit               1989 Alstatte (GER)     

  314 Kim Fairley               1985 Nijmegen           

  327 Inge Klep                 1981 Schijndel          

  365 Ann Schoot Uiterkamp      1985 Utrecht            

  372 Judith Visser             1985 Valkenswaard       

                                                        

      D40, NK RBR DAMES                                 

  302 Sandra de Jonge           1973 Rozendaal          

  315 Marjon de Kok             1974 Goirle              

  362 Thea Segeren              1970 Breda              

                                                        

      D45, NK RBR DAMES                                 

  326 Brigitta Honingh          1966 Grubbenvorst       

  353 Sonja A.J. Jansen         1969 Den Hoorn Zh       

  356 Gaby Kerkhoffs            1968 Valkenburg Lb      

                                                        

      D50, NK RBR DAMES                                 

  367 Marielle Sprangers        1962 Kaatsheuvel        

  371 Veronique van Gils        1962 Teteringen         

                                                        

      D55, NK RBR DAMES                                 

  332 Phily Brooijmans          1958 Oudemolen Nb       

  375 Pieta ritskes             1955 Zwijndrecht        

                                                        

      H55, NK RBR H55+                                  

  321 Dirk Douwen               1959 LeidschendamWesterlo

  323 Marc de Bokx              1956 Amsterdam          

  325 Evert van Sambeek         1959 Wijchen            

  351 Han Stellaard             1956 Beusichem          

  352 Ton Jacquot               1958 Eindhoven          

  354 Jack Niessen              1958 Swalmen            

  357 Wout Graafmans            1958 Gilze              

  366 Henry Dullink             1959 Amsterdam          

  370 Willem Derks              1959 Dordrecht          

  373 Kees Greidanus            1958 Bilthoven           

                                                        

      H60, NK RBR H55+                                  

  331 Dirk Covent               1953 Zoersel (BEL)      

  350 Tom Berkouwer             1953 Vlaardingen        

  361 Tini de Laat              1954 Loon op Zand       

  364 Jan Van der Heide         1951 Heerenveen         

  369 Wietse Ritskes            1953 Zwijndrecht        

                                                        

      H65, NK RBR H55+                                   

  324 Gerard van Wissen         1949 Nieuw‑Beijerland   

  328 Hans van Wijk             1949 Beneden‑Leeuwen    

  355 Jo Klerken                1949 Venlo              

  358 Jan Maaskant              1949 Baarle‑Nassau      

  360 Bert Streumer             1945 Odijk              

                                                        

      H

    2 Erik van der Heijden      1991 Waspik             

    4 Thijs Wiggers             1995 Hengelo Ov         

   12 Collin van Almkerk        1994 Hazerswoude‑Dorp   

   15 Merlijn Dekker            1994 Almere             

   18 Pieter Cappon             1993 Ulvenhout          

   31 Tim den Braber            1998 Woerden            

   33 Koen de Leeuw             1992 Waddinxveen        

   38 Tom Rademaker             1993 Nuenen             

                                                        

      H24, NK RBR HEREN                                  

    3 Maikel Zuijderhoudt       1990 Almere             

    5 Gerben Schreurs           1985 Enschede           

    6 Joep Staps                1990 Tilburg            

    8 Wardie van Wouw           1976 Voorhout                                             

   10 Caimin Stevens            1987 Ahaus‑Alstätte (GER)

   13 Maarten van Zeggeren      1988 Dordrecht          

   14 Stein Posthuma            1985 Delft              

   16 Martijn Tissink           1985 Tilburg            

   17 Michiel Hulleman          1981 Amsterdam          

   21 Wilfred Verhagen          1981 Woerden            

   25 Ben A'Campo               1986 Brunssum           

   28 Arno Nieuwenhuizen        1977 Ter Aar            

   29 Marnix Cornelisse         1980 Leiden             

   30 Stefan van Neerven        1978 Heerlen            

   34 Mark Dekker               1981 Utrecht            

   35 Arjen van der Meulen      1987 Eindhoven          

   36 Jeroen van Wilgenburg     1982 Utrecht            

   42 Rinse van den Ouweelen    1975 Monnickendam       

   43 Léon Jacobse              1982 Zoutelande         

   48 Niels Huiberts            1986 Lent               

   49 Richard holstege          1985 Berkel en Rodenrijs

   54 Willem Dierckx            1987 Herselt (BEL)      

  100 Jeroen Lute               1981 Zuid‑Scharwoude    

  101 Rogier Lieshout           1979 Amsterdam          

  102 Stach Aarts               1984 Amsterdam          

  104 Bas van. Beek             1975 Oene               

  105 Frans van den Biezenbos   1979 Bergeijk           

  106 Robert de Korte           1990 Rozenburg Zh       

  110 Teun van der Meulen       1981 Rotterdam           

  111 Toine Groot               1975 Hem                

  112 Maurice Jacobse           1985 Zoutelande         

  113 Nick Van Hemel            1986 Wezemaal (BEL)     

  114 Rob van der Werff         1975 Tiel               

  115 Niels Ros                 1986 Leiden             

  116 Youri Vaes                1984 Eindhoven          

  117 Gerhard Joling            1988 Krimpen aan den IJss

  119 Michel van de Wall        1979 Valkenswaard       

                                                         

      H40, NK RBR HEREN                                 

    7 Roland Besselink          1971 Ugchelen           

   26 Jan de Jager              1972 Utrecht            

   37 Michael Raaijmakers       1974 Dordrecht          

  103 Alfred Kers               1971 Kinderdijk         

  108 Danny van den Ham         1972 Houten             

                                                        

      H45, NK RBR HEREN                                 

    1 Armand vd Smissen         1968 Tilburg            

   19 Marco Hoogenraad          1966 Rijswijk Zh        

   23 Robert de Bruin           1966 Zwolle             

   24 Piet‑Hein Schroder        1968 Heemstede          

   27 Rens Speksnijder          1967 Fijnaart           

   53 Hans Boven                1966 Hoorn Nh           

  109 Ruud Louer                1966 Tilburg            

  118 Eduard Linnenbank         1967 Tilburg            

                                                         

      H50, NK RBR HEREN                                 

   11 Edwin Ophof               1964 Raalte             

   20 Peter van Egdom           1961 Veenendaal         

   22 Arend Enting              1962 Orvelte             

   32 Ron Welters               1962 Nijmegen           

   39 Johan Lek                 1963 Emmen              

   40 Eric Wandel               1961 Breda              

   44 Edwin vanDort             1963 Amsterdam          

   46 Peter Ruelens             1963 Geel (BEL)         

  107 Piet Mooijer              1961 Volendam           

                                                        

      D12, RBR D/H 12TM15                               

  201 Willemijn Fuite           2002 Berkel‑Enschot     

  207 Femke van Gool            2001 Waalwijk           

  220 Linette Linders           2001 Deurne             

                                                        

      D14, RBR D/H 12TM15                               

  205 Veerle Maris              2000 Oudemolen Nb       

                                                        

      H12, RBR D/H 12TM15                               

  200 Syb de Jong               2002 Teteringen         

  202 Rick Verhagen             2002 's‑Gravendeel      

  203 Kjell Segers              2001 Veldhoven          

  204 Tobias Martinot           2002 Etten‑Leur         

  206 Stefan Chambon            2001 Kaatsheuvel        

  221 Simon den Braber          2001 Zoetermeer                      

                                                        

      H14, RBR D/H 12TM15                               

  222 Max van Helmond           2000 Rijen               

                                                        

      D10, RBR D/H 6TM11                                

  254 Soo Yin van Noorloos      2003 Wijk en Aalburg    

  255 Fieke van de Vijver       2004 Veldhoven          

                                                         

      H00, RBR D/H 6TM11                                

  252 Michiel Fuite             2007 Berkel‑Enschot     

                                                        

      H08, RBR D/H 6TM11                                 

  250 Ramon Setz                2005 Geldrop            

  251 Wouter Kortman            2005 Tilburg            

  256 Emiel van de Vijver       2006 Veldhoven          

                                                        

      H10, RBR D/H 6TM11                                

  253 Gijs Fuite                2004 Berkel‑Enschot     

  257 Thorben Segers            2004 Veldhoven          

  258 Sven van Gool             2004 Waalwijk